O mnie

Witaj, nazywam się Marcel Zaborski, a strona którą właśnie oglądasz, z racji bycia moim osobistym blogiem, nazywa się tak samo. Stworzyłem ją po to by łatwiej móc się podzielić tym, co mi dały doświadczenia zawodowe – z zakresu SEO, organizacji eventów, organizacji szkoleń z organizacji eventów,  organizacji eventów szkoleniowych z SEO, szkoleń z fotografii, szkoleń z organizacji eventów, fotografowania eventów w tym szkoleniowych i wszystkich innych kombinacji. Drugi powód powstania tej strony to kryptoreklama innych stron, moich i moich klientów 😉 więc pewnie z czasem także fani innych dziedzin znajdą tu coś dla siebie.

Teraz głównie zajmuje mnie fotografia ślubna – głównie Warszawa i Radom oraz sesje zdjęciowe biznesowe i dla osób indywidualnych.

Z wykształcenia jestem mineralogiem. Prywatnie fascynuje mnie zimne piękno liczb, fotografowanie kamieni szlachetnych i długie wycieczki rowerowe. Staram się znaleźć w życiu rozsądny kompromis między „magią na nauką”, tym co subiektywne a tym co mierzalne, SEO i analyticsami a fotografią i wyrażaniem siebie.

Tyle o mnie, dziękuje za uwagę i wracam do osiągania kolejnych osiągnięć, by mieć się w przyszłości jeszcze czym pochwalić :/

…i o stronie

Żeby nie było nudno, zamierzam wrzucać sporo rzeczy nie całkiem serio.

Na stronie pojawia się trochę informacji z zakresu szeroko rozumianej manipulacji. Zdecydowanie nie zalecam manipulowania kimkolwiek, ale zawsze lepiej wiedzieć co Ci robią, żeby kupować mniej zbędnych rzeczy, być bardziej odpornym i wolnym. Bo jeśli nade wszystko nie chcesz być wolny to znaczy że jesteś kobietą i zamiast być wolny, wolisz być wolna.

Enjoy!