Pierwsze koty za płoty czyli warsztaty fotograficzne na pokazie ekskluzywnej bielizny ze skrzydłami

warsztaty fotograficzne na pokazie mody

Pierwsze 🐈 za IIIIIII, czyli pierwsze warsztaty za nami.

O oto jak przebiegły nasze warsztaty przy okazji pokazu ekskluzywnej bielizny DeVu Diana Walkiewicz ze skrzydłami.

Zaczęło się tradycyjnym marudzeniem jakiegoś gentlemana na grupie Modelki Warszawa, że oj tam, oj tam, ja już widziałem wszystkie polskie szkolenia z fotografii, i, oj tam oj tam, kilku spoconych facetów fotografów biedną modelkę, o nie! I wiecie dlaczego mam o to żal? Wiecie? Nie wiecie. Bo nie mam. Naprawdę większość polskich „warsztatów” tak wygląda. Ale „nie tą razą” ! 😉

warsztaty fotograficzne na pokazie mody

Tymczasem w rzeczywistości, zostaliśmy przyjęcie bardzo ciepło, wszyscy przywieźli dużo nowych doświadczeń, umiejętności i zdjęć a jeden z uczestników załapał się na rejs największym wycieczkowcem świata, wraz z ekipą i 12 najpiękniejszymi modelkami. Takie rzeczy tylko u nas!

Poniżej kilka zdjęć oddających klimat imprezy, a link do całości poniżej.

To tylko krótka zapowiedź, po całość zapraszam do mnie na zaborski-szkolenia.pl 🙂 Znajdziesz tam też informacje o nadchodzących szkoleniach. Zarówno tych regularnych jak i wydarzeniach specjalnych.

Marcel

Marcel - fotograf , szkoleniowiec, kajakarz, blogger. Pewnego dnia odkryłem że można pisac bloga i wklejać ludziom gotowe odpowiedzi niż za każdym razem tłumaczyć coś od początku :) Jeżeli znalazłeś na blogu pożyteczną wiedzę lub odsyłacz który się przydał (lub rozśmieszyła Cię historia nowożytna w 5 prostych krokach) - zapraszam do komentowania, chwalenia lub hejtowania :/ i oczywiście udostępniania dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *